Sitemizde şuan toplam 582 film bulunmaktadır.

Arrival izle 2016 Filmi Full HD 1080p

0


Bir önceki filmimiz olan Senden Önce Ben - Me Before You 2016 Full Tekpart İzle Başlıklı filmimizide izleyebilirsiniz.

4.671
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Arrival izle 2016 Filmi Full HD 1080p

11 Kasım 2016 tarihinden vizyona girecek olan Arrival izle filmi, sitemize eklenmiş durumda siz sinema severleri bekliyor. 1080p ve 720p görüntü kalitesi ile filmi Full HD izleyebilirsiniz. Arriva filmi, senaryosu gereği bir çok kategoriye girmeyi hak etmiş diyebiliriz. Bkz: Bilim kurgu filmleri, 1080P Filmler, Macera filmler, Yabancı filmler.. 2016’nın son demlerinde çıkan filmde baş rollerde Amy Adams, Jeremy Renner ve Forest Whitaker yer alıyor. Yönetmenliğin ise Denis Villeneuve isminde bir çok projede ismi ve imzası geçen yönetmen üsltenmiştir. Senaryo ve konuyu baştan sonra yazmak istesek bile buna editörlerimizin gücü yetmez diyebiliriz. Oldukça uzun ve geniş çaplı konulara değinmişler fakat en çokta bilim kurgunun olduğu filmde; ordu dilbilimcisi Dr. Louise Banks’in hikayesi söz konusudur. Hiç beklemedikleri bir zamanda Dünya’ya bir uzay gemisi iniş yapar.


Böyle bir olayı gerçek Dünya’da yaşandığını düşünün, tüm Dünya sarsılacaktır. İnsanların yapacağı ilk iş tabi kide uzaylılar ile iletişime geçmek ve onları yakından tanımaktır. Aynı zamanda Dünya’ya neden indiklerini yani amaçlarını da öğrenmek isteyeceklerdir. Uzaylılar ile iletişime geçmek için ise Dr.Louise Banks’i göreve çağırırlar. Doktor beyimize yardımcı olabilmesi içinde Ian Donnelly isminde bir fizikçi görev başına gelmiştir. Bu ikili kafalarını ve bilgilerini birleştirerek, uzaylıları çözmeye çalışacaktır. Barış için mi yoksa savaş için mi geldiklerini öğrenmek onların en büyük görevlerindendir. Amaçlarını öğrenemez iseler, büyük bir felaketin doğmasını engelleyemezler. Daha fazla derinlere girmek istemiyoruz ve herkese iyi seyirler diliyoruz! Yorum yapmayı unutmayınız.

Tür: 1080P Filmler, 2016 Filmleri, Aile filmleri, Aksiyon filmleri, Bilim Kurgu filmleri, Macera filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: Denis Villeneuve

Oyuncular: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.