Sitemizde şuan toplam 582 film bulunmaktadır.

Halka 3 izle 2016 Korku filmleri Full HD

0


Bir önceki filmimiz olan Senden Önce Ben - Me Before You 2016 Full Tekpart İzle Başlıklı filmimizide izleyebilirsiniz.

359
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Halka 3 izle 2016 Korku filmleri Full HD

İlk serisinden bu yana her seferinde aynı şeyleri tekrarlayan filmin yapımcıları henüz bir şeyden sıkılmış değil. Garip olan tarafı ise ilk serisinden bu yana izleyen her seyirci de hiç bir şeyden sıkılmış durumda değil. Belki 1. ve 2. bölümlerini defalarca izleyen ekip, aynı filmi değilde farklı oyuncuları izleyecek ve bu hiç bir şeyi değiştirmeyecek diyebiliriz. Halka 3 izle filminin en büyük etkeni izleyici kısmından sanırım 2016 yapımlı olması. Konusunda ve senaryosunda her hangi bir değişiklik göremiyoruz, fakat 2016 yılında vizyona girmesinden dolayı görüntü kalitesi ve oyunculuk kalitesi diğerlerine nazaran daha önde olabilir. Tabii ki bu iki etkenle başarı elde ederler mi? edemezler mi? Onu bilemeyiz.

Herkes gibi normal bir lise öğrencisi olan Julia, erkek arkadaşı (sevgilisi) Holt ile yavaş yavaş aralarının açılmasına şahit olmaktadır. Üniversiteye giden Holt’un düşünmediği kadar Julia, erkek arkadaşından ayrılmasının üzüntüsünü yaşamaktadır. Julia bir gün onu ziyaret etmeye gittiğinde onun bir video izlediğini öğrenir. Anca bu video diğer videolardan çok daha farklı lanetli bir görüntüdür. İzleyenlerin sadece 7 gün ömrünün kaldığını 7 günün sonunda esrarengiz bir şekilde öldüğünü bilen Julia sevgilisi Holt ile bu sebepten dolayı tekrar yakınlaşmaya başlayacaktır. Fakat zor olan tek şey, Holt’un videoyu izlemesinin üzerinden 6.5 gün geçmiştir. Neredeyse 6-7 saat sonra ölecek olan Holt’un yanında sadece Julia olacaktır büyük bir zaman yarışının içerisine girmişlerdir. Herkese iyi seyirler diliyoruz!

Tür: 1080P Filmler, 2016 Filmleri, Bilim Kurgu filmleri, Gerilim filmleri, Gizem filmleri, Korku filmleri, Psikolojik filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: F. Javier Gutiérrez

Oyuncular: Matilda Lutz, Alex Roe, Vincent D'Onofrio

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.